Zapraszamy Inspektorów Ochrony Danych, Pełnomocników Ochrony Informacji Niejawnych oraz osoby zainteresowane zagadnieniami z zakresu cyberbezpieczeństwa!

Zapraszamy do udziału w kolejnej – już XVII - edycji Podyplomowych Studiów Ochrony Danych Osobowych i Informacji Niejawnych UKSW, których celem jest zapoznanie słuchaczy z metodami i środkami ochrony informacji, w tym w szczególności danych osobowych, informacji niejawnych oraz innych tajemnic prawnie chronionych. Czytaj dalej »

NOWOŚĆ

Mając na uwadze podnoszenie wiedzy z zakresu ochrony danych osobowych i informacji niejawnych zachęcamy do dzielenia się problemami z ww. zakresu.

W tym celu polecamy skorzystać z formularza "ZADAJ PYTANIE".

Postaramy się odpowiedzieć na pytania dot. ustawy o ochronie danych osobowych i ustawy o ochronie informacji niejawnych.

Informacje podstawowe

CEL STUDIÓW

Celem Studiów jest zapoznanie słuchaczy z metodami i środkami zapewniania bezpieczeństwa sieci i systemów informacyjnych oraz ich użytkowników, w szczególności ochrony  danych osobowych i informacji niejawnych. Studium pozwala zdobyć wiedzę i umiejętności konieczne na stanowiskach inspektorów ochrony danych, pełnomocników do spraw ochrony informacji niejawnych, kierowników kancelarii tajnych i innych pracowników właściwych w sprawach cyberbezpieczeństwa.

ADRESACI STUDIÓW Czytaj dalej »

Kontakt

KONTAKT

dr Beata Konieczna-Drzewiecka  – Sekretarz Studiów b.konieczna@uksw.edu.pl

dr Kamil Czaplicki - k.czaplicki@uksw.edu.pl

mgr Monika Dąbrowska m.dabrowska@uksw.edu.pl

W miesiącu lipcu dziekanat czynny do 19.07.2019, w sierpniu nieczynny. Zapraszamy od 02.09.2019  Czytaj dalej »

Copyright © 2021 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach