Zapraszamy Inspektorów Ochrony Danych, Pełnomocników Ochrony Informacji Niejawnych oraz osoby zainteresowane zagadnieniami z zakresu cyberbezpieczeństwa!

Zapraszamy do udziału w kolejnej – już XVIII - edycji Podyplomowych Studiów Ochrony Danych Osobowych i Informacji Niejawnych UKSW, których celem jest zapoznanie słuchaczy z metodami i środkami ochrony informacji, w tym w szczególności danych osobowych, informacji niejawnych oraz innych tajemnic prawnie chronionych.

Program studiów został wzbogacony o zagadnienia z zakresu cyberbezpieczeństwa, tak aby absolwenci przygotowani byli do wieloaspektowej ochrony zasobów informacyjnych, z uwzględnieniem przepisów ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa oraz do zgłaszania ewentualnych incydentów bezpieczeństwa na podstawie zróżnicowanych podstaw prawnych.  

Studia - skierowane są do osób zainteresowanych ochroną danych osobowych, ochroną informacji niejawnych oraz cyberbezpieczeństwem. Łączą w odpowiednio wyważonych proporcjach wiedzę z zakresu prawa, nauki o bezpieczeństwie i informatyki dzięki czemu są dopasowane do potrzeb zarówno prawników – w tym radców prawnych i adwokatów, jak również informatyków oraz innych osób odpowiedzialnych za ochronę informacji w organizacji. 

Studia prowadzone są przez najlepszych ekspertów z obszarów ochrony danych osobowych, informacji niejawnych oraz cyberbezpieczeństwa. Niewątpliwym atutem jest doskonały zespół wykładowców: doświadczonych nauczycieli akademickich – w tym profesorów kilku uczelni, oraz praktyków: ekspertów z Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, Ministerstwa Cyfryzacji i Prokuratury.

Nasze studia podyplomowe mają już wieloletnią tradycję. O jakości studiów świadczą rekomendacje i pochlebne opinie absolwentów poprzednich edycji, którzy spotykają się z nami podczas corocznej konferencji „Bezpieczeństwo w Internecie” oraz uzyskują wsparcie w rozwiązywaniu bieżących problemów w ramach Forum IOD-y.

Zapewniamy miłą atmosferę oraz kameralne warunki nauczania. Naszym atutem jest także wieloletnie doświadczenie, które od 2003 r. zdobywamy dla Państwa!

Zatem zapraszamy do nauki z nami!!!

 

 

Copyright © 2024 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach